MbcTym razem w ramach cyklu „Miłość bez Cenzury” zapraszamy Was na spotkanie zatytułowane „Wyjście z domu – odcinamy pępowinę, czyli o wyjściu z domu i wejściu w dorosłość”, z udziałem dr Jacka Pulikowskiego. Za sprawą nieco prowokacyjnego tytułu, przy współudziale zaproszonego gościa oraz publiczności, będziemy poszukiwać odpowiedzi między innymi na pytania: Czy dojrzałość to wiek, stan umysłu a może zasobność portfela?, Dlaczego współcześnie bardzo często mamy do czynienia z dorosłymi, którzy są jak dzieci oraz z dziećmi, które zbyt szybko chcą być dorosłe? Co spowodowało odwrócenie pewnego porządku rzeczy? Wreszcie, kiedy człowiek naprawdę staje się dojrzały oraz za sprawą kogo i czego? Do debaty organizatorzy zapraszają wszystkich, bez wyjątku: i tych, którzy wciąż jeszcze mają dzieciństwo sielskie i anielskie, i tych którzy cieszą się młodością górną i durną, i tych którzy osiągnęli już wiek męski.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada (czwartek) o godz. 20:00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.