Festyn Rodzinny

Duszpasterstwo Akademickie Morasko zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na festyn rodzinny, który odbędzie się 8 kwietnia przy naszej parafii. Przygotowaliśmy liczne atrakcje, zwłaszcza dla dzieci: zajęcia plastyczne, akcję „Adoptuj misia”, kurs pierwszej pomocy dla najmłodszych. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli poddać się badaniu wzroku, które przeprowadzi nasza koleżanka, będąca optykiem. Wielbicieli słodkości zapraszamy na przepyszne ciasta, ale nie zabraknie również chleba ze smalcem i ogórkiem. Całość środków zebranych podczas festynu zostanie przeznaczona na projekt „Betlejem 2018”, w ramach którego nasi studenci i absolwenci udadzą się z pomocą do Domu Pokoju w Betlejem, prowadzonego przez Siostry Elżbietanki.